Sūrių pasaulis  
   
 
 
 
 

PRIMELLO TÖRTCHEN SHRIMPS

Gabalėlis jūros...
 

 

Primello sluoksniuotas sūrio tortas su krevetėmis – 60% riebumo vokiškas sūrio tortas, pagamintas iš pasterizuoto karvių pieno. Šis nuostabus sūrio tortas su krevetėmis papuoš jūsų stalą ne tik savo forma, bet ir ypatingu skonių deriniu: sluoksniuotame kreminio sūrio patale jūros skonį saugo krevetės su česnako aromatu, o gabalėlio viršų puošia švieži krapai.  Paragavus šio rafinuoto sūrio torto, nepaliks abejingo nė vieno sūrio gerbėjo.

Primello sluoksniuoti sūrio tortai – tai patys naujausi Primello kompanijos produktai, kurie gaminami pagal novatorišką receptūrą,   suteikia neapsakomą ypatingą skonį. Skaidri, išskirtinio dizaino pakuotė, produktui suteikia dar žavesnę išvaizdą. Ši Primello sūrio tortų linija, nugalėjo pieno produktų kategorijoje, tarptautinėje maisto ir gėrimų parodoje „Anuga 2015“. Taip pat 2016 metais gavo DLG (vok. Vokietijos žemės ūkio ir maisto pramonės sektoriaus ekspertų organizacija) auksinį apdovanojimą. DLG sertifikatas garantuoja gaminio kokybę.

Primello sūrio tortas su krevetėmis – lengvai pjaustomas  sūrio tortas puikus pasirinkimas  ir vasaros išvykoms, ir solidžiam banketui.