Sūrių pasaulis  
   
 
 
 
 

WENSLEYDALE CHOCOLATE & ORANGE

Marmurinis skanėstas...
 

Ilchester Wensleydale sūris su šokoladu ir apelsinais – pusiau kietas, 41% riebumo angliškas sūris, pagamintas iš pasterizuoto karvių pieno. Šis  novatoriškas šokolado ir apelsinų skonio derinys yra sensacinga naujiena sūrių rinkoje, kuri buvo sugalvota ir pagaminta Ilchester sūrio meistrų. Švelnus Wensleydale sūris persipynęs su balto ir pieniško šokolado gabaliukais bei apelsino žievele, suteikia kitokį, kerintį, novatorišką skonį.

Ilchester sūrio kompanija įsikūrė 1962 metais, kai vietinis baro savininkas, Ken Seaton, norėdamas išlaikyti „cheddar“ sūrį šviežią kuo ilgiau, sugalvojo jį laikyti aluje. Taip ir buvo sukurtas alaus sūris. Šis ir kiti sūriai buvo gaminami ir platinami Ilchester sūrio bendrovės, kuri įsikūrusi Somerset grafystėje, Anglijoje. Tai buvo pirmoji kompanija Anglijoje, kuri gamino sūrius su įvairiais ingridientais ir šiuo metu yra didžiausia gamintoja visoje Jungtinėje Karalystėje. 

Ilchester Wensleydale sūris su šokolodu ir apelsinais kuo puikiausiai tiks romantiškai vakarienei ar kitoms ypatingoms progoms. Gali buti patiekiamas kaip desertas, po pagrindinio maisto. Galima naudoti su krekeriais ir patiekti kaip puikų užkandį. O taip pat puikiai tinka su baltu vynu.

 

 


 
Sausainiai su Wensleydale šokolado ir apelsino sūriu