Sūrių pasaulis  
   
 
 
 
 

BLACK BOMBER

Saldžioji „granata“...
 

Black Bomber – angliškas kietasis sūris. 53 % riebumo sūris gaminamas iš nepasterizuoto karvių pieno ir įvyniojamas į sodriai juodą vašką, kuris išlaiko sūrį drėgną, glotnios tekstūros ir išsiskiriantį iš kitų tradicinių čederio sūrių.

Black Bomber išsiskiria nepaprastai turtingu, šiek tiek saldoku, primenantis karamelę ir irisus, bei kiek aštroku skoniu, bei aromatu.

Šis puikus sūris – tai dar vienas kompanijos „Snowdonia Cheese Company“ gaminys. Pastaroji gamintoja puikiai žinoma ir pripažinimą pelniusi kompanija. Visi šios kompanijos sūriai pasižymi nuostabiu skoniu, puikia tekstūra ir plačiu asortimentu bei populiarumu sūrių rinkoje.

Kaip ir daugumą sūrių, Black Bomber prieš vartodami išimkite iš šaldytuvo kiek anksčiau ir palaikykite kambario temperatūroje – sūriui kiek apšilus atsiskleis visa neįprastų ir nuostabių šio sūrio skonių paletė

Black Bomber idealiai tinka paskaninti sumuštiniams su šviežia, traškia duonele, taip pat salotoms ir įvairiems pagardams. Dėl neįprasto poskonio Black Bomber tiks prie karamelizuotų svogūnų, taip pat prie saldžių abrikosų salotų. Black Bomber puikiai dera prie sauso ar pusiau sauso baltojo vyno

 


 
Porų ir čederio sūrio Black Bomber pyragas su graikiniais riešutais ir brendžio padažu
   
 
Karamelizuoti svogūnai su čederio sūriu